Instytut Neofilologii

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Instytut Neofilologii na Dniach Otwartych ATH – 26.06 br.

 \  Aktualności  \  Instytut Neofilologii na Dniach Otwartych ATH – 26.06 br.

Instytut Neofilologii na Dniach Otwartych ATH – 26.06 br.

W dniach 22-26 czerwca 2020 r. Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w Dniach Otwartych. Instytut Neofilologii będzie miał “swój dzień” 26.06 (piątek), kiedy to zaprezentujemy ofertę studiów na filologii angielskiej i filologii hiszpańskiej – dwóch kierunkach, które obecnie prowadzimy. Po raz pierwszy jednak odbędzie się to w wyjątkowej formie i w całości przeprowadzone zostanie on-line.

Dni Otwarte ATH rozpoczną się 22 czerwca i potrwają aż pięć dni. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie, które w minionych latach odbywało się na terenie kampusu uczelni, transmitowane będzie w całości on-line. Bez konieczności wychodzenia z domu zainteresowani będą mieli możliwość udziału w webinariach, które przybliżą charakterystykę wszystkich oferowanych przez ATH kierunków, a także zalety życia studenckiego. Wszystkie webinary transmitowane będą za pośrednictwem kanału telewizji ATH. Podczas prezentacji kandydaci będą mogli zadawać prowadzącym pytania, na które uzyskają odpowiedzi w drugiej części każdego webinaru. Słuchacze dowiedzą się nie tylko tego, jak wyglądają studia na wybranym kierunku, ale będą mieli również okazję wysłuchać opinii studentów i absolwentów oraz pracodawców współpracujących z Akademią.

Zapisy na webinary możliwe są na stronie www.dniotwarte.ath.bielsko.pl. Nie są one obowiązkowe, lecz zachęcamy do rejestracji, bowiem każda osoba, która jej dokona, otrzyma indywidualne powiadomienia o rozpoczęciu wybranych wydarzeń, a także uzyska dostęp do atrakcyjnych materiałów dodatkowych. Na stronie tej umieszczone są również informacje na temat pełnej oferty studiów, charakterystyki absolwentów poszczególnych kierunków oraz perspektywy rozwoju i zatrudnienia po ich ukończeniu.

Dni Otwarte online to wydarzenie adresowane głównie do tegorocznych maturzystów, którzy dzięki spotkaniom on-line mogą dowiedzieć się wszystkiego o studiach w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Chcemy pokazać, że nasza uczelnia to sposób na interesujące i wartościowe studia ale także także szereg możliwości rozwoju sposób na znalezienie dobrej pracy. W organizację wydarzenia aktywnie włączyły się wszystkie wydziały Akademii, Samorząd Studencki oraz te jednostki, które na co dzień opiekują się studentami – mówi dr Anna Foltyniak-Pękala, Prorektor ds. Organizacji

Nasza uczelnia jest otwarta na wszelkie nowości, zarówno naukowe, jak i technologiczne – dodaje dr Robert Pysz, koordynator Dni Otwartych. Jak pokazały doświadczenia ostatnich, bardzo trudnych miesięcy, byliśmy w stanie stosunkowo szybko wdrożyć nowoczesne technologie i zapewnić naszym studentom sprawną realizację zajęć w trybie zdalnym. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte Online, które przygotowaliśmy z pełnym wykorzystaniem możliwości, jakie dają media elektroniczne, spotkają się z ciepłym i pozytywnym przyjęciem ze strony kandydatów na studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Wybór kierunku kształcenia to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. My oczywiście zapraszamy Was na studia do Instytutu Neofilologii. A bliżej naszą ofertę możecie poznać nie tylko na naszej stronie internetowej ale również właśnie w spotkaniu z nami online już 26.06 (bliższe szczegóły na naszej stronie już w krótce).

Zachęcamy do zapisów na webinaria na stronie: www.dniotwarte.ath.bielsko.pl.

Dane kontaktowe:

Instytut Neofilologii ATH
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bud. B, pok. B-101
tel. (33) 8279 265
e-mail: in@in.ath.edu.pl

Sekretariat czynny jest:

  • poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-15.00