Instytut Neofilologii

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Kurs doskonalenia zawodowego w ramach projektu e-CET

 \  Aktualności  \  Ogólne  \  Kurs doskonalenia zawodowego w ramach projektu e-CET

Kurs doskonalenia zawodowego w ramach projektu e-CET

W dniach 27.06 – 01.07.2022 na naszej uczelni odbył się kurs doskonalenia zawodowego zrealizowany w formule online skierowany do nauczycieli języka angielskiego, w ramach projektu e- CET finansowanego ze środków programu Erasmus + realizowanego przez pracowników Instytutu Neofilologii.

Podczas trwania kursu, nauczyciele biorący w nim udział mieli dostęp do platformy e-learningowej z materiałami edukacyjnymi, stworzonymi przez zespół projektowy e-CET. Materiały te zostały podzielone na 3 moduły: moduł gramatyczny, moduł metodyczny oraz moduł ogólnojęzykowy.

W ramach każdego z nich, uczestnicy mogli wykonywać różnorodne zadania, których celem było odświeżenie ich kompetencji językowychimetodycznych.

Wykonywane ćwiczenia były przez cały okres kursu nadzorowane i oceniane przez zespół specjalistów. Uczestnicy mieli okazję przetestować funkcjonalność powstałej platformy, a w niedługim czasie jej pełna wersja zostanie oddana do użytku dla wszystkich chętnych nauczycieli, którzy odczuwają potrzebę doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności przydatnych w pracy zawodowej.

W niedalekiej przyszłości sprawdzenia tego, co nasza planujemy również organizację warsztatów, podczas których uczestnicy będę mieli możliwość platforma ma do zaoferowania.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji wkrótce!

Broszura informacyjna [PDF]

Strona kursu: https://ecet.aspektnd.sk

Kontakt: elewandowska@ath.bielsko.pl

Tags:

Dane kontaktowe:

Instytut Neofilologii ATH
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bud. B, pok. B-101
tel. (33) 8279 265
e-mail: in@in.ath.edu.pl

Sekretariat czynny jest:

  • poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-15.00