Instytut Neofilologii

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Zaproszenie na wystawę w Galerii Akademickiej

 \  Aktualności  \  Ogólne  \  Wystawy  \  Zaproszenie na wystawę w Galerii Akademickiej

Zaproszenie na wystawę w Galerii Akademickiej

Nowy semestr – “nowe rozdanie”. Tak ujmując życie studenckie, można by jeszcze zasugerować, że teraz nie mają już Państwo wątpliwości, że warto je zawsze budować na solidnych fundamentach. I tutaj, już na początek pojawia się wyśmienita do tego okazja i to na terenie naszej Uczelni, w Galerii Akademickiej ATH na IV piętrze budynku L gdzie od 16 lutego br. czeka na Państwa niezwykła wystawa prac Anny Korusiewicz pt. “Fundamenty”.

Anna Korusiewicz jest absolwentką kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a swoją twórczość, poza rysunkiem portretowym, wyraża głównie w formie malarstwa sztalugowego. Artystystka dyplom ukończyła w pracowni prof. dr hab. Piotra Jargusza.
Prezentowane na wystawie prace pochodzą z kilku okresów jej twórczości, wskazując indywidualną ścieżkę rozwoju biegnącą od złożonych kompozycji sięgających ku bogactwu tradycji europejskiego malarstwa, poprzez abstrakcję, ku osobistym wypowiedziom, korzystającym z wielości środków i konwencji.
Serdecznie zapraszamy!
Poniżej kilka zdjęć z wernisażu prac artystki, który odbył się w Galerii Akademickiej 16.02. (zdjęcia: T. Markiewka)

Dane kontaktowe:

Instytut Neofilologii ATH
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bud. B, pok. B-101
tel. (33) 8279 265
e-mail: in@in.ath.edu.pl

Sekretariat czynny jest:

  • poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-15.00