Instytut Neofilologii

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Kolejne międzynarodowe spotkanie partnerskie pracowników IN w ramach projektu Erasmus+ Social Blend

 \  Aktualności  \  Projekty  \  Kolejne międzynarodowe spotkanie partnerskie pracowników IN w ramach projektu Erasmus+ Social Blend

Kolejne międzynarodowe spotkanie partnerskie pracowników IN w ramach projektu Erasmus+ Social Blend

Trzecie spotkanie partnerów w projekcie Social Blend (E+) odbyło się w Finlandii na początku czerwca. Spotkanie rozpoczęło się na statku wycieczkowym Viking Glory, który pływa między stolicą Szwecji Sztokholmem, a miastem Turku w Finlandii. Na pokładzie partnerzy spotkali się, aby krótko omówić plan na najbliższe dni, a także mieli okazję podziwiać piękne wybrzeże Szwecji o zachodzie słońca.

Drugiego dnia zespół projektowy udał się do Raumy na kampus SAMK, gdzie odbyło się główne spotkanie partnerów projektu. Omawiano na nim cele na najbliższe miesiące oraz prezentowano już wykonane zadania. Ostanie spotkanie odbyło się w Pori, w głównym oddziale goszczącego nas Uniwersytetu. Zostały na nim omówione cele na najbliższe miesiące pracy – w tym, wydarzenia upowszechniające wyniki projektu, które odbędą się już na początku 2024 roku.

Elwira Lewandowska, koordynatorka projektu i Małgorzata Raułyk-Dumanow, członkini zespołu, reprezentowały naszą uczelnię w Finlandii i już nie mogą się doczekać na szybko zbliżające się spotkanie na Cyprze!

 

Dane kontaktowe:

Instytut Neofilologii ATH
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bud. B, pok. B-101
tel. (33) 8279 265
e-mail: in@in.ath.edu.pl

Sekretariat czynny jest:

  • poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-15.00