Instytut Neofilologii

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Kadra dydaktyczna

Dyrektor Instytutu Neofilologii
dr hab. Maria Korusiewicz, prof. ATH
mkorusiewicz@ath.bielsko.pl
V-ce dyrektor Instytutu Neofilologii
dr Agnieszka Palion-Musioł
apalion@ath.bielsko.pl
prof. dr hab. Libor Pavera lpavera@ath.bielsko.pl
dr hab. Carlos Dimeo Alvarez, prof. ATH cdimeo@ath.bielsko.pl
dr hab. Krzysztof Polok, prof. ATH kpolok@ath.bielsko.pl
dr hab. Piotr Żurek, prof. ATH pzurek@ath.bielsko.pl
dr hab. Dorota Chłopek, prof. ATH dorotach@ath.bielsko.pl
dr hab. Katarzyna Ożańska-Ponikwia, prof. ATH kponikwia@ath.bielsko.pl
dr hab. Martin Stur mstur@ath.bielsko.pl
dr Agnieszka Będkowska-Kopczyk abedkowska@ath.bielsko.pl 
dr Tomasz Brenet tbrenet@ath.bielsko.pl
dr Przemysław Brom pbrom@ath.bielsko.pl
dr Krzysztof Feruga kferuga@ath.bielsko.pl
dr Anita Jarczok ajarczok@ath.bielsko.pl
dr Małgorzata Jopek-Bizoń mbizon@ath.bielsko.pl
dr Agnieszka Kocel-Duraj akocel@ath.bielsko.pl
dr Elwira Lewandowska elewandowska@ath.bielsko.pl
dr Michał Lisecki mlisecki@ath.bielsko.pl
dr Barbara Loranc-Paszylk bloranc@ath.bielsko.pl
dr Tomasz Markiewka tmarkiewka@ath.bielsko.pl
dr Agata Ostrowska-Knapik aostrowska@ath.bielsko.pl
dr Zuzanna Szatanik zszatanik@ath.bielsko.pl
dr Tatiana Szczygłowska tszczyglowska@ath.bielsko.pl
dr Anna Wieczorek awieczorek@ath.bielsko.pl
dr Natalia Wiśniewska nwisniewska@ath.bielsko.pl
dr Marcin Ziomek mziomek@ath.bielsko.pl
mgr Ilona Cieślar-Śliż icieslar@ath.bielsko.pl
mgr Sebastian Dunat sdunat@ath.bielsko.pl
mgr Aleksandra Hasior ahasior@ath.bielsko.pl
mgr Marzena Foltyn mfoltyn@ath.bielsko.pl
mgr Maria Kaliciak mkaliciak@ath.bielsko.pl
mgr Agnieszka Kliś aklis@ath.bielsko.pl
mgr Sławomir Konkol skonkol@ath.bielsko.pl
mgr Monika Marek mmarek@ath.bielsko.pl
mgr Maciej Niemiec mniemiec@ath.bielsko.pl
mgr Agnieszka Pochopień apochopień@ath.bielsko.pl
mgr Małgorzata Raułyk-Dumanow mraulyk@ath.bielsko.pl
mgr Natalia Congote Durango
mgr Jaume Vidal jvidal@ath.bielsko.pl

Dane kontaktowe:

Instytut Neofilologii ATH
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bud. B, pok. B-101
tel. (33) 8279 265
e-mail: in@in.ath.edu.pl

Sekretariat czynny jest:

  • poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godzinach 8.00-13.00
  • czwartek – dzień wewnętrzny